“lazerepilasyon-ankara.net” web sayfası bir sağlık kuruluşunu veya epilasyon merkezi adında bir işletmeyi temsil etmez.

www.lazerepilasyon-ankara.net sitesinde yer almış bütün içerik bir ticari amaç taşımadan lazer ile yapılan epilasyon konusunda kullanıcılara bilgi vermek maksadıyla hazırlanmıştır.

Tanı ve sorunların tedavisi sadece yasalarca belirlenen yerlerde kişilerce yapılmaktadır. Bu site sağlık hizmeti vermemektedir.

Burada bulunan tüm bilgiler, kişlerin sorununun tanısı ve tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Yer alan bilgilerin bu yönde kullanımından oluşacak tüm sorumluluk bizlerler ile ilgisi yoktur. Giriş yapıp bilgilerden faydalanan bireyle bu uyarıyı kabul etmiş sayılacaktır.

İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayınlanmamaktadır. Bu web sayfasında anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Fotoğraf ve Grafik Görsel Materyaller ve Telif

Sayfada bilgilendirme adına kullanılmış fotoğraf ve benzer, web tasarımcısı tarafından uygun lisanslar ile temin edilmiştir. Yasal telif iddiaları, yasal makamlar tarafından istendiğinde ispatlanmak üzere tasarımcısı tarafından saklanmaktadır.

Kullanılan fotoğraflar ürün satış, tanıtımı amacı gütmeyip bilgilendirme ve tasarımsal olarak yer almaktadır.